Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


Haberler / Duyurular

Kaymakamımız Mehmet Naim AKGÜL'ün göreve başlaması

Balıkesir Kaymakam adayı Mehmet Naim AKGÜL İçişleri Bakanlığının 20.07.2016 tarihli onayı ile Yayladağı Kaymakam Vekilliğine atanmıştır.

Milli Birlik ve Kardeşlik Buluşması

Hatay Valiliği koordinasyonunda, ilimizin tüm milletvekilleri, siyasi parti il başkanlarının katılımı, büyükşehir belediyesi ve tüm ilçe belediyelerinin desteği ile Hatay Milli Birlik ve Kardeşlik Mitingi düzenlenecektir. Tüm vatandaşlarımızı; 25 Temmuz 2016 Pazartesi günü saat 20.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek mitinge Türk Bayrakları ile davet ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek, ülkemize, devletimize, demokrasimize, askerimize ve polisimize sahip çıktığımızı bir kez daha göstermek üzere yapılacak bu anlamlı etkinliğe tüm vatandaşlarımız davetlidir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

2 NO'LU GEÇİCİ BARINMA MERKEZİNE YERLEŞTİRMELERLE İLGİLİ DUYURU

Oturumu çadırdan konteynere dönüştürülen II No’lu Geçici Barınma Merkezimizde yerleştirme aşağıdaki şekilde yapılacaktır.

İLÇE STADYUMU KAYMAKAMLIĞIMIZ TARAFINDAN YENİLENİYOR

Yaz aylarının yaklaşması dolayısıyla yoğun olarak kullanılmakta olan spor kompleksimizin bakım ve onarım çalışmaları kaymakamlığımız tarafından yapılmaktadır.

KAYMAKAM ALPASLAN ALTINIŞIK İLÇEMİZE BAĞLI YUKARIOKÇULAR İLKOKULUNU ZİYARET EDEREK İNCELEMELERDE BULUNDU

Kaymakamımız Alpaslan ALTINIŞIK Yukarıokçular İlkokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İlçemiz Yayladağı